увлажнитель очиститель воздуха CH-PH2240W COMO

увлажнитель очиститель воздуха CH-PH2240W COMO - большое фото 1
увлажнитель очиститель воздуха CH-PH2240W COMO - фото 1
  • CH-PH2240W COMO
Цена:5'490 грн

* 2 в 1: Зволожувач + Очищувач;
* Технологія традиційного (холодного випаровування) NatureCloud виключає появу білого нальоту;
* Тришаровий комбінований HEPA фільтр;
* Спеціальна текстура поверхні дисків, для ефективного зволоження і очищення повітря;
* Сенсорне управління;
* Вибір бажаного рівня вологості у діапазоні від 40-75%, з кроком 5%;
* Індикація поточного рівня вологості;
* 12 годинний таймер на вимкнення, з кроком в 1 годину;
* Автоматичне вимкнення при нестачі води;
* Індикатор заміни композитного фільтра;
* Безшумна робота, для комфортного використання під час сну і відпочинку.

У житті сучасної людини особливе місце займає стан навколишнього середовища і, особливо, індивідуального житлового простору. Ефективно боротися з рівнем забрудненості і підтримувати повітря у будинку на необхідному рівні чистоти і вологості допоможе кліматичний комплекс CH-PH2240W Como.
Мийка Como представлена у класичному білому кольорі з чорним верхом, що дозволяє використовувати даний кліматичний комплекс у різних інтер'єрах, від затишних класичних віталень і спалень, до офісних приміщень. Корпус приладу виконаний з високоякісного пластику, м'яка геометрія приладу приємна для ока і не містить гострих кутів.
Але не тільки своїм зовнішнім виглядом Como приваблива для споживачів, команда інженерів Cooper&Hunter, приділяє особливу увагу технічній складовій приладу, намагаючись зробити його максимально функціональним і ефективним. Даний прилад поєднав в собі функціональні можливості кількох пристроїв, а саме зволожувача і очищувача.
CH-PH2240W Como використовує технологію зволоження NatureCloud - енергоефективний вентилятор проганяє повітря через набір дисків, що обертаються і змочуються у воді, насичуючи повітря найдрібнішими частинками води, ці частинки води настільки дрібні що не здатні переносити бактерії віруси, а також мінерали кальцію і магнію, які знаходяться у воді, і тому вони не залишають білий наліт на меблях. Диски виготовлені зі спеціального антибактеріального матеріалу, що запобігає появі бактерій і грибків у піддоні.
Піддон розрахований на 1.3 літра, а також автоматично наповнюється з 4-ох літрового бака, який легко знімається, що, в сукупності із продуктивністю зволоження у 220мл/год, дає 24 годин безперервної роботи.
Кліматичний комплекс Como оснащений гігростатом завдяки чому він може автоматично підтримувати бажаний рівень вологості у вашому приміщенні.
Система очищення представлена двома етапами:
1) Багатошаровий комбінований фільтр.
1-ий шар (Pre-filter): фільтр попереднього очищення, він видаляє волосся / пил і інші крупні забруднювачі.
2-ий шар (HEPA 11): очищує повітря від частинок пилу, пилку і інших алергенів розміром до 0,3 мкм.
3-ій шар (Activated carbon): шар з активованим вугіллям, усуває тютюновий дим, усуває шкідливі гази (наприклад, чадний, і очищує повітря від інших неприємних запахів і хімічних сполук).
2) Барабан з дисків, що змочуються у воді.
Диски мають спеціальну форму і об'ємну шорстку структуру. За рахунок форми і структури дисків у потоку повітря виникає додатковий опір, посилюється ефект утримання бруду з повітря, а також води з приладу. У результаті, ці краплі води створюють ефект водного бар'єру для повітря і мікрочастинок в ньому. Оскільки диски обертаються, важкі частинки з повітря осідають на них і змиваються водою в нижній піддон.

Производительность
Потребляемая мощность
Энергоэффективность
Сезонный коэффициент производительности системы
рівень шума (мін/ср/макс)
Габарити В х Ш х Г
Вага
Температурний диапазон работи
Магістраль
Площадь/Объем помещения, м2/м3
35
Резервуар для воды, л
4+1,3
Расход воды, г/час
220
Масса, кг
6,1
Габариты, мм
370х270х404
Уровень шума, дб
29/35/45
Мощность, Вт
35
Дисплей
да
гигростат
да
таймер
да
Гарантия, мес
12